Kites On Fire 09
Written by Administrator Monday, 27 April 2009 04:41
Kiteboard.be zal tijdens het weekend van 1,2 en 3 mei , te VVW Outside Oostende, het kiteboard evenement “Kites On Fire” organiseren. Dit evenement bestaat uit een testival, een BK wave masters en een BK Jeugd –18j .
Dit evenement zal gepromoot worden als het openingsevenement voor het nieuwe seizoen. We willen de Belgische kiteboarders een evenement geven waar ze trots op kunnen zijn en met internationale uitstraling. We hebben dus niet alleen wedstrijd kiteboarders voor ogen maar ook de recreant die tijdens dit weekend uitgebreid kites en boards kan testen.
Voor de locatie van dit evenement hebben we Outside Oostende gekozen, deze club heeft een zeer goede ligging en infrastructuur. Tevens kunnen we genieten van een centrale ligging en een maximale zichtbaarheid. Dit evenement zal kunnen genieten van heel wat media belangstelling, ( Pers , Internet , Magazines oa Swell)
Data: 1,2,3 mei
Spot: Outside , Oostende , België





Kites On Fire











